Air Fair 2007

Air Fair 2007 - O Wystawie

          Po raz pierwszy w Bydgoszczy pod patronatem Ministra Obrony Narodowej przy współpracy V Międzynarodowych Targów Samolotów Lekkich i Ultralekkich w dniach 11-12 maja 2007 r odbyła się I Międzynarodowa Wystawa AIR FAIR 2007 pod hasłem „Wszystko dla Lotnictwa”.
To wspólne przedsięwzięcie przy udziale Grupy KAMA-eko SA odbywało się na terenie Wojskowych Zakładów Lotniczych Nr 2 w Bydgoszczy, gdzie przewidzianych zostało 50 miejsc wystawowych oraz ekspozycja na terenie otwartym.

          Celem Wystawy była popularyzacja lotnictwa cywilnego i wojskowego w Polsce. Ponadto Wystawa umożliwiła nawiązanie kontaktów i wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami, producentami i użytkownikami samolotów oraz sprzętu lotniczego.Pierwszy dzień wystawy przewidziany był dla przedsiębiorców, specjalistów i zaproszonych gości. Drugi dzień był dniem otwartym dla wszystkich sympatyków i miłośników lotnictwa.

W wystawie wzięli udział czołowi producenci z Polski oraz wystawcy zagraniczni m.in. z Włoch, Czech, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Białorusi.